ΛΑΜΠΑ LED ΚΕΡΙ Ε14 5W 2700K WIFI SMART
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
SKU
216751090
10,24 €
ΛΑΜΠΑ LED ΚΕΡΙ Ε14 5W 2700K WIFI SMART ΕΙΔ/22
ΛΑΜΠΑ LED ΚΕΡΙ Ε14 5W 2700K WIFI SMART ΕΙΔ/22
| ΦΩΤΕΙΝΗ ΡΟΗ (LUMENS) | 470lm |
|---|---|
| ΤΑΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ (Volt) | 230Vac |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΙΣΧΥΣ (WATT) | 5W |
| ΤΥΠΟΣ ΛΑΜΠΤΗΡΩΝ | LED |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ | - |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ | 4058075485532 |
| ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ | Μη Διαθέσιμο |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ | 2167-4058075485532 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ (Φ) | Φ37 |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 2700K |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΖΩΗΣ (H) | 15000h |
| INPUT-OUTPUT | ΝΑΙ |
| ΚΑΛΥΚΑΣ/ΝΤΟΥΙ | E14 |
| ΣΧΗΜΑ ΛΑΜΠΤΗΡΑ | B40 |
| ΙΣΟΔΥΝΑΜΗ ΙΣΧΥΣ (Watt) | 40W |
| ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ | SMART+ WiFi |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση
Σχετικά Προϊόντα
ΛΑΜΠΑ LED CLASSIC A60 9W 2700K E27 SMART+ WIFI DIM
Κωδικός 216751085
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
ΛΑΜΠΑ LED Α75 Ε27 14W RGBW 1521lm SMART WIFI
Κωδικός 216751088
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΛΑΜΠΑ LED A60 Ε27 9W 806LM MULTICOLOR RGBWFR SMART WIFI
Κωδικός 216751089
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΛΑΜΠΑ LED ΚΕΡΙ Ε14 5W 2700K WIFI SMART
Κωδικός 216751090
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
ΛΑΜΠΑ LED ΚΕΡΙ Ε14 5W 2700K-6500K 470lm SMART WIFI
Κωδικός 216751091
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΛΑΜΠΑ LED ΚΕΡΙ Ε14 5W RGB+TUNABLE WHITE WIFI SMART
Κωδικός 216751092
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΛΑΜΠΑ LED FILAMENT Ε27 5.5W 2700K SMART WIFI
Κωδικός 216751093
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΛΑΜΠΑ LED ΣΦΑΙΡΙΚΗ E14 5W 2700K-6500K 470lmSMART WIFI
Κωδικός 216751097
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΛΑΜΠΑ LED ΣΦΑΙΡΙΚΗ E14 5W RGBW 470lm SMART WIFI DIM
Κωδικός 216751098
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΛΑΜΠΑ LED PAR16 GU10 5W 2700K-6500K 350lm SMART WIFI DIM
Κωδικός 216751100
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας