ΠΟΛΥΜΕΤΡΟ ΤΣΕΠΗΣ (600V-200mA) DT-118Β
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
SKU
213250145
60,04 €
ΠΟΛΥΜΕΤΡΟ ΤΣΕΠΗΣ (600V-200mA) DT-118Β είναι διαθέσιμο για αγορά σε προσαυξήσεις των 1
ΠΟΛΥΜΕΤΡΟ ΤΣΕΠΗΣ (600V-200mA) DT-118Β
ΠΟΛΥΜΕΤΡΟ ΤΣΕΠΗΣ (600V-200mA) DT-118Β
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ | - |
|---|---|
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ | DT-118B |
| ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ | Περιορισμένο Απόθεμα |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ | 2132-39.400.200.01B |
| ΥΛΙΚΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ (Hz) | 10KHz |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ (Ω) | 2/20MΩ |
| ΗΧΗΤΙΚΗ ΕΝΔΕΙΞΗ | ΝΑΙ |
| ΕΥΡΟΣ ΡΕΥΜΑΤΟΣ AC (A) | 200mA |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ (μF) | 100μF |
| ΕΥΡΟΣ ΤΑΣΗΣ DC (V) | 600V |
| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ | CAT IV |
| ΕΥΡΟΣ ΤΑΣΗΣ AC (V) | 600V |
| ΕΥΡΟΣ ΡΕΥΜΑΤΟΣ DC (A) | 200mA |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | ΝΑΙ |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση
Σχετικά Προϊόντα
ΠΟΛΥΜΕΤΡΟ ΨΗΦΙΑΚΟ AC/DC DT-922
Κωδικός 213200297
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
ΠΟΛΥΜΕΤΡΟ ΨΗΦΙΑΚΟ DT-113 DMMS
Κωδικός 213200298
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΠΟΛΥΜΕΤΡΟ ΤΣΕΠΗΣ (600V-200mA) DT-118Β
Κωδικός 213250145
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΠΟΛΥΜΕΤΡΟ ΨΗΦΙΑΚΟ 3 ΣΕ 1 1000V DT-116
Κωδικός 213250148
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
ΕΛΕΓΚΤΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΣΗΣ ΠΡΙΖΩΝ ΣΟΥΚΟ ΜΕ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΑ LED THORSMAN
Κωδικός 209427825
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΜΕΤΑΛΛΩΝ/ΚΑΛΩΔΙΩΝ ΥΠΟ ΤΑΣΗ THORSMAN
Κωδικός 209427827
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ THORSMAN
Κωδικός 209427828
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΥΓΡΑΣΙΑΣ THORSMAN
Κωδικός 209427830
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΨΗΦΙΑΚΟ ΠΟΛΥΜΕΤΡΟ CAT III 300V THORSMAN
Κωδικός 209427824
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΤΑΣΗΣ THORSMAN
Κωδικός 209427831
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας