Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
SKU
309700010
28,07 €
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΙΝΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΛΕΥΚΟ 120Χ180Χ55MM 1Χ LED 1.8W MY LIGHTS είναι διαθέσιμο για αγορά σε προσαυξήσεις των 1
MY LIGHTS Εντοιχιζόμενο Φωτιστικό Τοίχου Λευκό LED
Ανανεώστε τους χώρους σας με το MY LIGHTS Εντοιχιζόμενο Φωτιστικό Τοίχου Λευκό LED
- Με λευκό φινίρισμα και διάσταση 180x120x55 mm, προσφέρει εντυπωσιακό φωτισμό 3000K με CRI 90, ιδανικό για σαλόνια ή διαδρόμους.
- Minimal σχεδίαση για μοντέρνα αισθητική και οικονομική κατανάλωση.
Χαρακτηριστικά
- LED SMD 1.8W, 3000K, CRI 90
- Διάσταση: 180x120x55 mm
- Τάση: 220-240V, IP20
- Υλικό: Γύψος, Λευκό φινίρισμα
- Surface mount
Ανανεώστε τους χώρους σας με το MY LIGHTS Εντοιχιζόμενο Φωτιστικό Τοίχου Λευκό LED
- Με λευκό φινίρισμα και διάσταση 180x120x55 mm, προσφέρει εντυπωσιακό φωτισμό 3000K με CRI 90, ιδανικό για σαλόνια ή διαδρόμους.
- Minimal σχεδίαση για μοντέρνα αισθητική και οικονομική κατανάλωση.
Χαρακτηριστικά
- LED SMD 1.8W, 3000K, CRI 90
- Διάσταση: 180x120x55 mm
- Τάση: 220-240V, IP20
- Υλικό: Γύψος, Λευκό φινίρισμα
- Surface mount
| IP - ΒΑΘΜΟΣ ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑΣ | IP20 |
|---|---|
| ΦΩΤΕΙΝΗ ΡΟΗ (LUMENS) | 90lm |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΙΣΧΥΣ (WATT) | 1.8W |
| ΤΥΠΟΣ ΛΑΜΠΤΗΡΩΝ | LED COB |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ | LU687 |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | MY LIGHTS |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 3000K |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ |
| ΜΗΚΟΣ | 180mm |
| ΠΛΑΤΟΣ | 120mm |
| ΔΕΙΚΤΗΣ ΧΡΩΜΑΤΙΚΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ (Ra/CRI) | CRI 90 |
| ΥΨΟΣ | 55mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ (Μήνες) | 24 |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση
Σχετικά Προϊόντα
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ PL ΧΩΝΕΥΤΟ LED 23W 2000LM 3000K DN065B LED20S/830 PSU II WH
Κωδικός 200702704
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ LED 10W 3000K 720LM ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΜΑΥΡΟ/ΜΑΥΡΟ GAME IDEAL LUX
Κωδικός 226200990
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ LED 10W 3000K 720LM ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΛΕΥΚΟ/ΑΣΗΜΙ GAME IDEAL LUX
Κωδικός 226200996
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ LED 10W 3000K 720LM ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΛΕΥΚΟ/ΛΕΥΚΟ GAME IDEAL LUX
Κωδικός 226200997
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΟΡΟΦΗΣ COB LED 10W 1200Lm 4500K ΛΕΥΚΟ
Κωδικός 215302405
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΣΠΟΤ ΓΥΨΙΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΕΜΜΕΣΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΓΡΑΜΜΟ TEAR W120 x D50x H320
Κωδικός 207001431
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΣΠΟΤ ΓΥΨΙΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΟΡΟΦΗΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ LOST AR111 Φ250X70mm
Κωδικός 207001434
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΣΠΟΤ ΓΥΨΙΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΟΡΟΦΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ CREE LED NUOTO
Κωδικός 207001457
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΣΠΟΤ ΓΥΨΙΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΕΜΜΕΣΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ CREE LED VALVE M
Κωδικός 207001463
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΣΠΟΤ ΓΥΨΙΝΟ ΔΙΠΛΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ GU-10 TETRA II
Κωδικός 207001450
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας