Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
SKU
285900069
10,53 €
SONOFF ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ 8 ΚΟΥΜΠΙΩΝ ΜΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ Remote Controller RM433R2 ΛΕΥΚΟ είναι διαθέσιμο για αγορά σε προσαυξήσεις των 1
SONOFF ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ 8 ΚΟΥΜΠΙΩΝ ΜΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ Remote Controller RM433R2 ΛΕΥΚΟ
SONOFF ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ 8 ΚΟΥΜΠΙΩΝ ΜΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ Remote Controller RM433R2 ΛΕΥΚΟ
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ (°C) | Από -10°C έως +40°C |
|---|---|
| ΒΑΘΜΟΣ ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑΣ (IP) | IP20 |
| ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ | RF433MHz |
| ΤΑΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ (Volt) | 12V removable battery (27A) |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ | - |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ | 6920075776591 |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ | 2859-6920075776591 |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | SONOFF |
| ΥΛΙΚΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ | PC V0 |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ |
| ΤΥΠΟΣ ΣΥΣΚΕΥΗΣ | SMART HOME ACCESSORY |
| ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ | 86 type junction box with RM433-BASE |
| ΒΑΡΟΣ | 33gr |
| INPUT | 3V button cell x1( battery model: CR2450) |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση