Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
SKU
285900057
14,38 €
SONOFF ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑΣ ΚΙΝΗΣΗΣ SNZB-03 – Zigbee Motion Sensor IP20 110o 6m 40X35X28mm είναι διαθέσιμο για αγορά σε προσαυξήσεις των 1
SONOFF ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑΣ ΚΙΝΗΣΗΣ SNZB-03 – Zigbee Motion Sensor IP20 110o 6m 40X35X28mm
SONOFF ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑΣ ΚΙΝΗΣΗΣ SNZB-03 – Zigbee Motion Sensor IP20 110o 6m 40X35X28mm
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ (°C) | Από -10°C έως +40°C |
|---|---|
| IP - ΒΑΘΜΟΣ ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑΣ | IP20 |
| ΠΡΟΤΥΠΑ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ | AES-128 |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ | - |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ | 6920075776225 |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ | 2859-6920075776225 |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | SONOFF |
| ΥΛΙΚΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ | PC V0 |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ |
| ΚΕΡΑΙΑ | PCB board with antenna |
| ZIGBEE | ZigBee IEEE 802.15.4 2.4GHz |
| ΒΑΡΟΣ | 27gr |
| SECURITY MODE | WPA/WPA2 |
| ΕΜΒΕΛΕΙΑ (m) | 6m |
| INPUT | 3V button cell x1( battery model: CR2450) |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ (ΜxΠxΥ) | 40X35X28mm |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση