Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
SKU
285900054
26,97 €
SONOFF SMART ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΛΕΓΧΟΥ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ Wi-Fi, ZigBee ZBBridge 42gr 62X62X20mm είναι διαθέσιμο για αγορά σε προσαυξήσεις των 1
SONOFF SMART ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΛΕΓΧΟΥ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ Wi-Fi, ZigBee ZBBridge 42gr 62X62X20mm
SONOFF SMART ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΛΕΓΧΟΥ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ Wi-Fi, ZigBee ZBBridge 42gr 62X62X20mm
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ (°C) | Από -10°C έως +40°C |
|---|---|
| ΒΑΘΜΟΣ ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑΣ (IP) | IP20 |
| ΠΡΟΤΥΠΑ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ | WEP/TKIP/AES |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ | - |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ | M0802070001 |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ | 2859-M0802070001 |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | SONOFF |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ | Android / iOS |
| ΥΛΙΚΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ | PC V0 |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ |
| INPUT-OUTPUT | IEEE802.11 b/g/n 2.4GHz (2400M-2483.5M) |
| ΚΕΡΑΙΑ | PCB board with antenna |
| ZIGBEE | ZigBee IEEE 802.15.4 2.4GHz |
| ΒΑΡΟΣ | 42gr |
| SECURITY MODE | WPA/WPA2 |
| INPUT | 5V 1A (micro usb) |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση