SONOFF SMART ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗΣ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΜΟΥ ΣΥΣΚΕΥΩΝ RF BridgeR2 ΑΠΟ 433MHz RF ΣΕ eWeLink ΜΕ Wi-Fi 37.5gr 62X62X20mm
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
SKU
285900048
21,60 €
SONOFF SMART ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗΣ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΜΟΥ ΣΥΣΚΕΥΩΝ RF BridgeR2 ΑΠΟ 433MHz RF ΣΕ eWeLink ΜΕ Wi-Fi 37.5gr 62X62X20mm είναι διαθέσιμο για αγορά σε προσαυξήσεις των 1
SONOFF SMART ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗΣ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΜΟΥ ΣΥΣΚΕΥΩΝ RF BridgeR2 ΑΠΟ 433MHz RF ΣΕ eWeLink ΜΕ Wi-Fi 37.5gr 62X62X20mm
SONOFF SMART ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗΣ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΜΟΥ ΣΥΣΚΕΥΩΝ RF BridgeR2 ΑΠΟ 433MHz RF ΣΕ eWeLink ΜΕ Wi-Fi 37.5gr 62X62X20mm
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ (°C) | Από -10°C έως +40°C |
|---|---|
| IP - ΒΑΘΜΟΣ ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑΣ | IP20 |
| ΠΡΟΤΥΠΑ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ | WEP/TKIP/AES |
| ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ | RF433MHz |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ | - |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ | 6920075776560 |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ | 2859-6920075776560 |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | SONOFF |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ | Android / iOS |
| ΥΛΙΚΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ | PC V0 |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ |
| INPUT-OUTPUT | IEEE802.11 b/g/n 2.4GHz (2400M-2483.5M) |
| ΚΕΡΑΙΑ | PCB board with antenna |
| ΒΑΡΟΣ | 37.5gr |
| SECURITY MODE | WPA/WPA2 |
| INPUT | 5V 1A (micro usb) |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ (ΜxΠxΥ) | 62X62X20mm |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση