SONOFF SMART ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗΣ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΜΟΥ ΣΥΣΚΕΥΩΝ RF Bridge ΑΠΟ 433MHz RF ΣΕ eWeLink ΜΕ Wi-Fi 40gr
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
SKU
285900021
18,19 €
SONOFF SMART ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗΣ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΜΟΥ ΣΥΣΚΕΥΩΝ RF Bridge ΑΠΟ 433MHz RF ΣΕ eWeLink ΜΕ Wi-Fi 40gr είναι διαθέσιμο για αγορά σε προσαυξήσεις των 1
SONOFF SMART ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗΣ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΜΟΥ ΣΥΣΚΕΥΩΝ RF Bridge ΑΠΟ 433MHz RF ΣΕ eWeLink ΜΕ Wi-Fi 40gr
SONOFF SMART ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗΣ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΜΟΥ ΣΥΣΚΕΥΩΝ RF Bridge ΑΠΟ 433MHz RF ΣΕ eWeLink ΜΕ Wi-Fi 40gr
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ (°C) | -10°C ~ 40°C |
|---|---|
| ΠΡΟΤΥΠΑ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ | WEP/TKIP/AES |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ | - |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ | IM170619001 |
| ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ | Διαθέσιμο σε 2-3 ημέρες |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ | 2859-IM170619001 |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | SONOFF |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ | Android / iOS |
| ΥΛΙΚΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ | ABS |
| ΧΡΩΜΑ | ΜΑΥΡΟ |
| INPUT-OUTPUT | IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz |
| ΚΕΡΑΙΑ | PCB board with antenna |
| ΒΑΡΟΣ | 40gr |
| SECURITY MODE | WPA/WPA2 |
| INPUT | 5V 1A (micro usb) |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση
Σχετικά Προϊόντα
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ LΕD GR-2000 ΧΑΜΗΛΟΥ ΠΡΟΦΙΛ 3.8W 2H
Κωδικός 200501393
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ GR-8/LEDS ΣΥΝΕΧΟΥΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ 12 LEDS 1.5H
Κωδικός 200500001
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ MLD-28D/W ΣΗΜΑΝΣΗΣ ΣΥΝΕΧ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ LEDS 3h
Κωδικός 200501559
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ U21 LED 70LM
Κωδικός 200606079
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ LED SAFELITE 2.7VA 2H IP42
Κωδικός 201000452
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΡΑΓΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΦΟΡΤΙΟΥ ΜΟΝΟΠΟΛΙΚΟΣ 25A SD201-25
Κωδικός 203105524
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΠΙΝΑΚΑΣ ΧΩΝΕΥΤΟΣ COSMOS 2x12M ΑΔΙΑΦΑΝΗ ΠΟΡΤΑ
Κωδικός 201205751
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΠΙΝΑΚΑΣ ΧΩΝΕΥΤΟΣ VOLTA 2x12M ΔΙΑΦ. ΠΟΡΤΑ
Κωδικός 201205777
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΡΕΛΕ ΔΙΑΦΥΓΗΣ AC 30mA 2P 40A
Κωδικός 201201920
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ LED 10W 3000K 720LM ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΛΕΥΚΟ/ΑΣΗΜΙ GAME IDEAL LUX
Κωδικός 226200996
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο