Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
SKU
277950259
12,03 €
ΛΑΜΠΑ SMART WI-FI 8W E27 806LM DAYLIGHT DIMMABLE TP-LINK TAPO L520E είναι διαθέσιμο για αγορά σε προσαυξήσεις των 1
TP-LINK SMART WI-FI LIGHT BULB, DAYLIGHT, DIMMABLE - TAPO L520E
TP-LINK SMART WI-FI LIGHT BULB, DAYLIGHT, DIMMABLE - TAPO L520E
| ΦΩΤΕΙΝΗ ΡΟΗ (LUMENS) | 806lm |
|---|---|
| ΤΑΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ (Volt) | 230Vac |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΙΣΧΥΣ (WATT) | 8.7W |
| ΤΥΠΟΣ ΛΑΜΠΤΗΡΩΝ | LED |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ | Tapo L520E |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ | TPL10512 |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ | 2779-TPL10512 |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | TP-LINK |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 2700K |
| ΡΥΘΜΙΣΗ ΕΝΤΑΣΗΣ | ΝΑΙ |
| INPUT-OUTPUT | ΝΑΙ |
| ΚΑΛΥΚΑΣ/ΝΤΟΥΙ | E27 |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση
Σχετικά Προϊόντα
TP-LINK ΑΝΤΑΠTΟΡΑΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ USB HIGH GAIN 300MBPS TL-WN822N
Κωδικός 277950075
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
ΣΥΣΚΕΥΗ ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ ΣΗΜΑΤΟΣ WI-FI AC1200 RE305 TP-LINK
Κωδικός 277950047
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΣΕΤ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ ΑΣΥΡΜΑΤΩΝ ΣΥΝΔΕΣΕΩΝ POWERLINE TL-WPA4220 300MBPS TP-LINK
Κωδικός 277950048
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
WIFI ROUTER ARCHER C50 AC1200 TP-LINK
Κωδικός 277950100
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΣΥΣΚΕΥΗ ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ ΣΗΜΑΤΟΣ WI-FI RE450 TP-LINK
Κωδικός 277950101
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ ΑΣΥΡΜΑΤΩΝ ΣΥΝΔΕΣΕΩΝ WIFI ROUTER MESH DECO M4 (2-PACK) TP-LINK
Κωδικός 277950102
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
WIRELESS WI-FI REPEATER TL-WA850RE TP-LINK
Κωδικός 277950023
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
SWITCH DESKTOP 8 PORT 10-100-1000MBPS TL-SG108 TP-LINK
Κωδικός 277950050
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
TAPO SMART WiFi 2.4G SOCKET BT ONBOARDING, TAPO APP, ALEXA & GOOGLE ASSISTANT SUPPORTED TP-LINK
Κωδικός 277950057
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ACCESS POINT 5GHZ 300MBPS 13DBI OUTDOOR CPE510 TP-LINK
Κωδικός 277950058
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες