ΛΑΜΠΑ LED FILAMENT GLOBE Ε27 230V 5.5W 2700K DIM SMART WIFI
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
SKU
216751094
17,48 €
ΛΑΜΠΑ LED FILAMENT GLOBE Ε27 230V 5.5W 2700K DIM SMART WIFI είναι διαθέσιμο για αγορά σε προσαυξήσεις των 1
ΛΑΜΠΑ LED FILAMENT GLOBE Ε27 230V 5.5W 2700K DIM SMART WIFI ΕΙΔ/22
ΛΑΜΠΑ LED FILAMENT GLOBE Ε27 230V 5.5W 2700K DIM SMART WIFI ΕΙΔ/22
| ΦΩΤΕΙΝΗ ΡΟΗ (LUMENS) | 806lm |
|---|---|
| ΤΑΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ (Volt) | 230Vac |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΙΣΧΥΣ (WATT) | 5.5W |
| ΤΥΠΟΣ ΛΑΜΠΤΗΡΩΝ | LED |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ | - |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ | 4058075528291 |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ | 2167-4058075528291 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ (Φ) | Φ124 |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 2700K |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΖΩΗΣ (H) | 15000h |
| INPUT-OUTPUT | ΝΑΙ |
| ΚΑΛΥΚΑΣ/ΝΤΟΥΙ | E27 |
| ΣΧΗΜΑ ΛΑΜΠΤΗΡΑ | G125 |
| ΙΣΟΔΥΝΑΜΗ ΙΣΧΥΣ (Watt) | 60W |
| ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ | SMART+ WiFi |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση
Σχετικά Προϊόντα
ΛΑΜΠΑ LED CLASSIC A60 9W 2700K E27 SMART+ WIFI DIM
Κωδικός 216751085
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
ΛΑΜΠΑ LED Α75 Ε27 14W RGBW 1521lm SMART WIFI
Κωδικός 216751088
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΛΑΜΠΑ LED A60 Ε27 9W 806LM MULTICOLOR RGBWFR SMART WIFI
Κωδικός 216751089
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΛΑΜΠΑ LED FILAMENT Ε27 5.5W 2700K SMART WIFI
Κωδικός 216751093
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΛΑΜΠΑ LED A75 E27 9.5W 2700K 1055lm SMART WIFI DIM
Κωδικός 216751112
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
ΛΑΜΠΑ LED A75 E27 9.5W RGBW 1055lm SMART WIFI DIM
Κωδικός 216751114
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΛΑΜΠΑ LED A75 E27 14W 2700K-6500K 1521lm SMART WIFI
Κωδικός 216751086
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΛΑΜΠΑ LED A60 E27 9W 2700K-6500K 806lm SMART WIFI
Κωδικός 216751087
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΛΑΜΠΑ LED FILAMENT E27 5.5W 2700K 806LM SMART+ WIFI
Κωδικός 216751095
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
ΛΑΜΠΑ LED A75 E27 9.5W 2700K-6500K 1055lm SMART WIFI DIM
Κωδικός 216751113
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας