ΛΑΜΠΑ LED SPECIAL FILAMENT 8W E27 500LM 2200K DIM AMBER BF180
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
SKU
215300012
39,39 €
ΛΑΜΠΑ LED SPECIAL FILAMENT 8W E27 500LM 2200K DIM AMBER BF180 είναι διαθέσιμο για αγορά σε προσαυξήσεις των 1
ΛΑΜΠΑ LED SPECIAL FILAMENT 8W E27 500LM 2200K DIM AMBER BF180
ΛΑΜΠΑ LED SPECIAL FILAMENT 8W E27 500LM 2200K DIM AMBER BF180
| ΦΩΤΕΙΝΗ ΡΟΗ (LUMENS) | 500Lm |
|---|---|
| ΤΑΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ (Volt) | 220-240 Vac |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΙΣΧΥΣ (WATT) | 8W |
| ΤΥΠΟΣ ΛΑΜΠΤΗΡΩΝ | FILAMENT LED |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ | - |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ | 50-7463 |
| ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ | Περιορισμένο Απόθεμα |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ | 2153-50-7463 |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | V-TAC |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ (Φ) | Φ180mm |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 2200K |
| ΡΥΘΜΙΣΗ ΕΝΤΑΣΗΣ | ΝΑΙ |
| ΚΑΛΥΚΑΣ/ΝΤΟΥΙ | E27 |
| ΔΕΙΚΤΗΣ ΧΡΩΜΑΤΙΚΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ (Ra/CRI) | CRI>80 |
| ΣΧΗΜΑ ΛΑΜΠΤΗΡΑ | BF180 |
| ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΚΛΑΣΗ | A+ |
| ΓΩΝΙΑ ΔΕΣΜΗΣ | 340o |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση
Σχετικά Προϊόντα
ΛΑΜΠΑ LED 20W E27 2700K 2452LM A67 PARATHOM CL
Κωδικός 216700751
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΛΑΜΠΑ LED A60 E27 9W 810lm 220V-240V 3000K
Κωδικός 207000990
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΛΑΜΠΑ LED A60 E27 9W 810lm 220V-240V 4000K
Κωδικός 207000991
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΛΑΜΠΑ LED G45 E27 5W 400lm 220V-240V 4000K
Κωδικός 207000993
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΛΑΜΠΑ LΕD Ε27 FILAMENT 6W 800LM 2700Κ A60 ΔΙΑΦΑΝΗ -30+80oC H.LED.FIL.3K FUMAGALLI
Κωδικός 207002123
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΛΑΜΠΑ LΕD Ε27 FILAMENT 6W 800LM 4000Κ A60 ΔΙΑΦΑΝΗ -30+80oC H.LED.FIL.4K FUMAGALLI
Κωδικός 207002124
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΛΑΜΠΑ LΕD Ε27 FILAMENT 8W 1000LM 4000Κ A60 ΔΙΑΦΑΝΗ -30+80oC H2.LED.FIL.4K FUMAGALLI
Κωδικός 207002125
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΛΑΜΠΑ LΕD Ε27 FILAMENT 8W 1000LM 2700Κ A60 ΔΙΑΦΑΝΗ -30+80oC H2.LED.FIL.3K FUMAGALLI
Κωδικός 207002126
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΛΑΜΠΑ LΕD HIGH POWER Ε27 50W 5000LM 4000Κ -30+80oC H.LED.HIP.4K FUMAGALLI
Κωδικός 207002129
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΛΑΜΠΑ LΕD HIGH POWER Ε27 50W 5000LM 3000Κ -30+80oC H.LED.HIP.3K FUMAGALLI
Κωδικός 207002130
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες