ΑΜΠΕΡΟΤΣΙΜΠΙΔΑ ΨΗΦΙΑΚΗ 400Α 600V ΑC/DC DΤ-350
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
SKU
213200299
58,65 €
ΑΜΠΕΡΟΤΣΙΜΠΙΔΑ ΨΗΦΙΑΚΗ 400Α 600V ΑC/DC DΤ-350 είναι διαθέσιμο για αγορά σε προσαυξήσεις των 1
ΑΜΠΕΡΟΤΣΙΜΠΙΔΑ ΨΗΦΙΑΚΗ 400Α 600V ΑC/DC DΤ-350
ΑΜΠΕΡΟΤΣΙΜΠΙΔΑ ΨΗΦΙΑΚΗ 400Α 600V ΑC/DC DΤ-350
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ | - |
|---|---|
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ | DΤ-350 |
| ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ | Περιορισμένο Απόθεμα |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ | 2132-39.400.300.03 |
| ΥΛΙΚΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ (Ω) | 400/4000Ω |
| ΗΧΗΤΙΚΗ ΕΝΔΕΙΞΗ | ΝΑΙ |
| ΚΡΑΤΗΣΗ ΜΕΤΡΗΣΗΣ (HOLD) | ΝΑΙ |
| ΕΥΡΟΣ ΡΕΥΜΑΤΟΣ AC (A) | 40/400A |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ (μF) | 40nF/40μF |
| ΕΥΡΟΣ ΤΑΣΗΣ DC (V) | 4/600V |
| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ | CAT III |
| ΕΥΡΟΣ ΤΑΣΗΣ AC (V) | 4/600V |
| ΕΥΡΟΣ ΡΕΥΜΑΤΟΣ DC (A) | 40/400A |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | -20°C/760°C |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση
Σχετικά Προϊόντα
ΑΜΠΕΡΟΤΣΙΜΠΙΔΑ ΨΗΦΙΑΚΗ 400Α 600V ΑC/DC DΤ-350
Κωδικός 213200299
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
ΑΜΠΕΡΟΤΣΙΜΠΙΔΑ ΨΗΦΙΑΚΗ ΑC/DC DΤ-351
Κωδικός 213200300
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
ΑΜΠΕΡΟΤΣΙΜΠΙΔΑ ΨΗΦΙΑΚΗ ΑC/DC DΤ-9810
Κωδικός 213250151
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
ΑΜΠΕΡΟΤΣΙΜΠΙΔΑ ΑC/DC 1000Α DT-3368
Κωδικός 213250154
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
ΑΜΠΕΡΟΤΣΙΜΠΙΔΑ WIHA SB 255-51 1.000V AC
Κωδικός 293800083
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΑΜΠΕΡΟΤΣΙΜΠΙΔΑ ΨΗΦΙΑΚΗ AC/DC ΧΑΜΗΛΩΝ ΡΕΥΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΗΣ + TRUE RMS DY270B DYI
Κωδικός 209251515
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΑΜΠΕΡΟΤΣΙΜΠΙΔΑ ΨΗΦΙΑΚΗ AC ΜΙΝΙ ΧΑΜΗΛΩΝ ΡΕΥΜΑΤΩΝ MS2030 MASTECH MGL/C/E
Κωδικός 209251516
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
ΑΜΠΕΡΟΤΣΙΜΠΙΔΑ ΨΗΦΙΑΚΗ MINI AC ΧΑΜ.ΡΕΥΜ+ΦΑΚΟΣ TR.RMS MS2028A MAS
Κωδικός 209250795
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΨΗΦΙΑΚΗ ΑΜΠΕΡΟΤΣΙΜΠΙΔΑ DT-266
Κωδικός 224702605
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΑΜΠΕΡΟΤΣΙΜΠΙΔΑ ΨΗΦ.AC/DC ΧΑΜ.ΡΕΥΜ. MS2109A MAS
Κωδικός 209204548
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας