ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 4 ΘΕΣΕΩΝ ΣΟΥΚΟ ΜΕ 1.5Μ ΚΑΛΩΔΙΟ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΜΠΛΕ/ΛΕΥΚΟ IP20 SAS
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
SKU
208202453
10,65 €
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 4 ΘΕΣΕΩΝ ΣΟΥΚΟ ΜΕ 1.5Μ ΚΑΛΩΔΙΟ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΜΠΛΕ/ΛΕΥΚΟ IP20 SAS είναι διαθέσιμο για αγορά σε προσαυξήσεις των 1
| ΒΑΘΜΟΣ ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑΣ (IP) | IP20 |
|---|---|
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΙΣΧΥΣ (WATT) | 3500W |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ | 100-11-517 |
| ΧΡΩΜΑ | ΜΠΛΕ |
| ΜΗΚΟΣ ΚΑΛΩΔΙΟΥ | 1.5m |
| ΕΧΕΙ ΔΙΑΚΟΠΤΗ | ΝΑΙ |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΕΝΤΑΣΗ | 16A |
| ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΣΥΝΔΕΣΕΩΣ | 4 |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΤΑΣΗ (V) | 230Vac |
| ΕΧΕΙ ΚΑΛΩΔΙΟ | ΝΑΙ |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση
Σχετικά Προϊόντα
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 5 ΘΕΣΕΩΝ ΣΟΥΚΟ ΜΕ 3Μ ΚΑΛΩΔΙΟ ΛΕΥΚΟ IP20 SAS
Κωδικός 208202120
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ ΥΠΕΡΤΑΣΗΣ 3 ΘΕΣΕΩΝ ΣΟΥΚΟ ΜΕ 1.5Μ ΚΑΛΩΔΙΟ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΜΑΥΡΟ 3 ΣΕ 1 SAS
Κωδικός 208202630
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 3ΠΛΟ Χ.ΚΑΛΩΔ-.Χ.Δ XX-GS-KC3 (529/4489/2522)
Κωδικός 213102693
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 4ΠΛΟ Χ.ΚΑΛΩΔ-.Χ.Δ XX-GS-KC4 (529/4483/2524)
Κωδικός 213102694
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 5ΠΛΟ Χ.ΚΑΛΩΔ-.Χ.Δ XX-GS-KC5 (529/4484/2526)
Κωδικός 213102695
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
sas Πολύπριζο / 5χShucko / Χωρις Καλωδιο / Με διακόπτη / Λευκο
Κωδικός 208202105
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
sas Πολύπριζο / 4xShucko / 3m / IP20 / Λευκό
Κωδικός 208202119
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΠΟΛΥΜΠΡΙΖΟ 3ΣΟΥΚΟ 3Μ ΙΡ20 ΛΕΥΚΟ SΑS
Κωδικός 208202424
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 3 ΘΕΣΕΩΝ ΣΟΥΚΟ 5Μ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΛΕΥΚΟ IP20 SAS
Κωδικός 208202602
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
sas Πολύπριζο / 4χShucko / 5m / + Διακοπτη / IP20/ Λευκο
Κωδικός 208202603
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες