ΤΑΙΝΙΑ LED 24V 15W 2700K IP20 SLC-100 SAS (ΤΙΜΗ ΜΕΤΡΟΥ)
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
SKU
208202054
12,56 €
ΤΑΙΝΙΑ LED 24V 15W 2700K IP20 SLC-100 SAS (ΤΙΜΗ ΜΕΤΡΟΥ) είναι διαθέσιμο για αγορά σε προσαυξήσεις των 6
ΤΑΙΝΙΑ LED 24V 15W 2700K IP20 SLC-100 SAS
ΤΑΙΝΙΑ LED 24V 15W 2700K IP20 SLC-100 SAS (ΤΙΜΗ ΜΕΤΡΟΥ)
| ΜΗΚΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ | 6m |
|---|---|
| ΠΛΑΤΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ | 10mm |
| ΑΡΙΘΜΟΣ LED | 120 ανά μέτρο |
| IP - ΒΑΘΜΟΣ ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑΣ | IP20 |
| ΦΩΤΕΙΝΗ ΡΟΗ (LUMENS) | 1550lm |
| ΤΑΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ (Volt) | 24Vdc |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΙΣΧΥΣ (WATT) | 15W |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ | - |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ | SLC-100 |
| ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ | Διαθέσιμο σε 2-3 ημέρες |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ | 2082-100-81-051 |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | SAS |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 2700K |
| ΔΕΙΚΤΗΣ ΧΡΩΜΑΤΙΚΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ (Ra/CRI) | CRI>83 |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση
Σχετικά Προϊόντα
ΛΑΜΠΑ LED ΚΕΡΙ 5.5W E14 4000K 470LM.
Κωδικός 215303083
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΛΑΜΠΑ LED ΚΕΡΙ FILAMENT 4W E14 AMBER 2200K 350LM
Κωδικός 215301862
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
ΤΑΙΝΙΑ LED 12W IP20 24V IC NW 4000Κ 15M JAZZ (ΤΙΜΗ ΜΕΤΡΟΥ)
Κωδικός 212602345
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΤΑΙΝΙΑ LED 12W IP20 24V IC WW 3000Κ 15M JAZZ (ΤΙΜΗ ΜΕΤΡΟΥ)
Κωδικός 212602344
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΛΑΜΠΑ LED 8W G13 6500K 900LM T8 0.6M 220-240V AC
Κωδικός 216701326
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
ΛΑΜΠΑ LED A60 4.9W E27 2700K 470LM VALUE CL
Κωδικός 216700754
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
ΛΑΜΠΑ LED A60 E27 4.9W 6500K 500LM VALUE CL
Κωδικός 216700755
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΛΑΜΠΑ LED A60 E27 8.5W 4000K 806LM VALUE CL
Κωδικός 216700758
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΛΑΜΠΑ LED A60 E27 8.5W 6500K 806LM VALUE CL
Κωδικός 216700759
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΛΑΜΠΑ LED A60 E27 10W 4000K 1055LM VALUE CL
Κωδικός 216700761
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες