Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
SKU
207002120
11,18 €
ΛΑΜΠΑ LΕD Ε27 A70 FILAMENT 12W 1500LM 4000Κ ΔΙΑΦΑΝΗ -30+80oC H3.LED.FIL.4K FUMAGALLI είναι διαθέσιμο για αγορά σε προσαυξήσεις των 1
ΛΑΜΠΑ LΕD Ε27 A70 FILAMENT 12W 1500LM 4000Κ ΔΙΑΦΑΝΗ -30+80oC H3.LED.FIL.4K FUMAGALLI
ΛΑΜΠΑ LΕD Ε27 A70 FILAMENT 12W 1500LM 4000Κ ΔΙΑΦΑΝΗ -30+80oC H3.LED.FIL.4K FUMAGALLI
| ΦΩΤΕΙΝΗ ΡΟΗ (LUMENS) | 1500Lm |
|---|---|
| ΤΑΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ (Volt) | 100-240V |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΙΣΧΥΣ (WATT) | 12W |
| ΤΥΠΟΣ ΛΑΜΠΤΗΡΩΝ | FILAMENT LED |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ | - |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ | H3.LED.FIL.4K |
| ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ | Διαθέσιμο σε 2-3 ημέρες |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ | 2070-15008007 |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | FUMAGALLI |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ (Φ) | Φ70 |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 4000K |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΖΩΗΣ (H) | 25000h |
| ΡΥΘΜΙΣΗ ΕΝΤΑΣΗΣ | OXI |
| ΚΑΛΥΚΑΣ/ΝΤΟΥΙ | E27 |
| ΔΕΙΚΤΗΣ ΧΡΩΜΑΤΙΚΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ (Ra/CRI) | >80 |
| ΣΧΗΜΑ ΛΑΜΠΤΗΡΑ | A70 |
| ΙΣΟΔΥΝΑΜΗ ΙΣΧΥΣ (Watt) | 100W |
| ΠΛΗΘΟΣ ΕΝΑΥΣΕΩΝ (ON/OFF) | >100.000 |
| ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΚΛΑΣΗ | A+ |
| ΓΩΝΙΑ ΔΕΣΜΗΣ | 360° |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση
Σχετικά Προϊόντα
ΛΑΜΠΑ LED 20W E27 2700K 2452LM A67 PARATHOM CL
Κωδικός 216700751
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΛΑΜΠΑ LED A60 E27 9W 810lm 220V-240V 3000K
Κωδικός 207000990
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΛΑΜΠΑ LED A60 E27 9W 810lm 220V-240V 4000K
Κωδικός 207000991
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΛΑΜΠΑ LED G45 E27 5W 400lm 220V-240V 4000K
Κωδικός 207000993
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΛΑΜΠΑ LΕD Ε27 FILAMENT 6W 800LM 2700Κ A60 ΔΙΑΦΑΝΗ -30+80oC H.LED.FIL.3K FUMAGALLI
Κωδικός 207002123
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΛΑΜΠΑ LΕD Ε27 FILAMENT 6W 800LM 4000Κ A60 ΔΙΑΦΑΝΗ -30+80oC H.LED.FIL.4K FUMAGALLI
Κωδικός 207002124
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΛΑΜΠΑ LΕD Ε27 FILAMENT 8W 1000LM 4000Κ A60 ΔΙΑΦΑΝΗ -30+80oC H2.LED.FIL.4K FUMAGALLI
Κωδικός 207002125
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΛΑΜΠΑ LΕD Ε27 FILAMENT 8W 1000LM 2700Κ A60 ΔΙΑΦΑΝΗ -30+80oC H2.LED.FIL.3K FUMAGALLI
Κωδικός 207002126
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΛΑΜΠΑ LΕD HIGH POWER Ε27 50W 5000LM 4000Κ -30+80oC H.LED.HIP.4K FUMAGALLI
Κωδικός 207002129
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΛΑΜΠΑ LΕD HIGH POWER Ε27 50W 5000LM 3000Κ -30+80oC H.LED.HIP.3K FUMAGALLI
Κωδικός 207002130
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες