ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΣΠΟΤ ΒΑΣΗ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED TINY 1,2W 3000K 120° 85Lm DC12V/24V IP67 IK08 D:40 H:10,2mm
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
SKU
207001508
14,90 €
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΣΠΟΤ ΒΑΣΗ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED TINY 1,2W 3000K 120° 85Lm DC12V/24V IP67 IK08 D:40 H:10,2mm είναι διαθέσιμο για αγορά σε προσαυξήσεις των 1
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΣΠΟΤ ΒΑΣΗ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED TINY 1,2W 3000K 120° 85Lm DC12V/24V IP67 IK08 D:40 H:10,2mm
MY LIGHTS Φωτιστικό Χωνευτό Σποτ Βάση Αλουμινίου LED TINY 1,2W 3000K 120° 85Lm DC12V/24V IP67 IK08 D:40 H:10,2mm
Το μικρό χωνευτό σποτ TINY με βάση αλουμινίου και LED 1,2W παρέχει ζεστό φωτισμό 3000K και γωνία δέσμης 120°.
Ιδανικό για διακριτικό φωτισμό κήπων, διαδρομών και εξωτερικών χώρων.
Με IP67 και IK08, είναι ανθεκτικό σε νερό, σκόνη και κρούσεις.
Τεχνικά χαρακτηριστικά:
Ισχύς: 1,2W
Πηγή φωτός: LED
Θερμοκρασία: 3000K
Γωνία δέσμης: 120°
Φωτεινή ροή: 85Lm
Τάση: DC12V/24V
IP67 (στεγανό)
IK08 (αντοχή σε κρούση)
Διαστάσεις: D:40 H:10,2mm
Ιδανικό για minimal και διακριτικό φωτισμό.
Συνδυάζει κομψότητα και ανθεκτικότητα σε εξωτερικούς χώρους.
Το μικρό χωνευτό σποτ TINY με βάση αλουμινίου και LED 1,2W παρέχει ζεστό φωτισμό 3000K και γωνία δέσμης 120°.
Ιδανικό για διακριτικό φωτισμό κήπων, διαδρομών και εξωτερικών χώρων.
Με IP67 και IK08, είναι ανθεκτικό σε νερό, σκόνη και κρούσεις.
Τεχνικά χαρακτηριστικά:
Ισχύς: 1,2W
Πηγή φωτός: LED
Θερμοκρασία: 3000K
Γωνία δέσμης: 120°
Φωτεινή ροή: 85Lm
Τάση: DC12V/24V
IP67 (στεγανό)
IK08 (αντοχή σε κρούση)
Διαστάσεις: D:40 H:10,2mm
Ιδανικό για minimal και διακριτικό φωτισμό.
Συνδυάζει κομψότητα και ανθεκτικότητα σε εξωτερικούς χώρους.
| ΤΥΠΟΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟΥ | ΣΠΟΤ |
|---|---|
| ΒΑΘΜΟΣ ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑΣ (IP) | IP67 |
| ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΦΩΤΙΣΤΙΚΩΝ | ΧΩΝΕΥΤΟ |
| ΦΩΤΕΙΝΗ ΡΟΗ (LUMENS) | 85lm |
| ΤΑΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ (Volt) | 12VDCto24VDC |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΙΣΧΥΣ (WATT) | 1.2W |
| ΤΥΠΟΣ ΛΑΜΠΤΗΡΩΝ | LED |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ | - |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ | UL-1014-BR51-3000 |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ | 2070-11289324 |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | MY LIGHTS |
| ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΛΑΜΠΑ | ΝΑΙ |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 3000K |
| ΥΛΙΚΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| ΓΩΝΙΑ ΔΕΣΜΗΣ ΦΩΤΙΣΜΟΥ | 120° |
| ΒΑΘΜΟΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ (IK) | IK08 |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση