ΜΑΚΑΡΟΝΙ Φ8
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
SKU
204450073
0,60 €
ΜΑΚΑΡΟΝΙ Φ8 είναι διαθέσιμο για αγορά σε προσαυξήσεις των 1
ΜΑΚΑΡΟΝΙ Φ8
ΜΑΚΑΡΟΝΙ Φ8
| ΑΝΤΟΧΗ ΣΕ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΩΣ (C) | 150°C |
|---|---|
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ | - |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ | 2404 |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ | 2044-2404 |
| ΥΛΙΚΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ | PVC |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | 50m |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΤΟΜΗ (Φ) | 8mm |
| ΔΙΑΤΟΜΗ ΚΑΛΩΔΙΟΥ | 3Χ2.5 |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση
Σχετικά Προϊόντα
ΜΑΚΑΡΟΝΙ Φ10 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΛΕΥΚΟ (ΤΙΜΗ ΜΕΤΡΟΥ)
Κωδικός 201902455
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΜΑΚΑΡΟΝΙ Φ12 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΛΕΥΚΟ (ΤΙΜΗ ΜΕΤΡΟΥ)
Κωδικός 201902456
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΜΑΚΑΡΟΝΙ Φ15 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΛΕΥΚΟ (ΤΙΜΗ ΜΕΤΡΟΥ)
Κωδικός 201902457
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΜΑΚΑΡΟΝΙ Φ20 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΛΕΥΚΟ (ΤΙΜΗ ΜΕΤΡΟΥ)
Κωδικός 201902458
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο