Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
SKU
201204595
10,39 €
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ B 6kA (1P+N, 1ΣΤ) 25Α είναι διαθέσιμο για αγορά σε προσαυξήσεις των 1
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ B 6kA (1P+N, 1ΣΤ) 25Α
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ B 6kA (1P+N, 1ΣΤ) 25Α
| IP - ΒΑΘΜΟΣ ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑΣ | IP20 |
|---|---|
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ | - |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ | MKN525A |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ | 2012-MKN525A |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | HAGER |
| ΤΡΟΠΟΣ ΣΤΕΡΕΩΣΗΣ | ΡΑΓΑ DIN |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΕΝΤΑΣΗ | 25A |
| ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ | 1 |
| ΕΙΔΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ | ΜΕ ΒΙΔΕΣ |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΤΑΣΗ ΜΟΝΩΣΗΣ | 500V |
| ΤΥΠΟΣ ΡΑΓΟΥΛΙΚΟΥ | ΑΥΤΟΜΑΤΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ |
| ΡΕΥΜΑ ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΣΗΣ | 6kA |
| ΚΑΜΠΥΛΕΣ | B |
| ΑΡΙΘΜΟΣ ΠΟΛΩΝ | 2P |
| ΠΛΑΤΟΣ ΣΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ | 18mm |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση
Σχετικά Προϊόντα
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΟΝΟΠΟΛΙΚΗ 6A ΚΑΜΠΥΛΗΣ B 3ka SH201T-B6
Κωδικός 203104381
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΟΝΟΠΟΛΙΚΗ 10A ΚΑΜΠΥΛΗΣ B 3ka SH201T-B10
Κωδικός 203104382
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΟΝΟΠΟΛΙΚΗ 16A ΚΑΜΠΥΛΗΣ B 3ka SH201T-B16
Κωδικός 203104383
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΟΝΟΠΟΛΙΚΗ 20A ΚΑΜΠΥΛΗΣ B 3ka SH201T-B20
Κωδικός 203104384
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΟΝΟΠΟΛΙΚΗ 25A ΚΑΜΠΥΛΗΣ B 3ka SH201T-B25
Κωδικός 203104385
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΟΝΟΠΟΛΙΚΗ 32A ΚΑΜΠΥΛΗΣ B 3ka SH201T-B32
Κωδικός 203104386
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΟΝΟΠΟΛΙΚΗ 40A ΚΑΜΠΥΛΗΣ B 3ka SH201T-B40
Κωδικός 203104387
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΙΚΗ 10A ΚΑΜΠΥΛΗΣ B 3ka SH203T-B10
Κωδικός 203104396
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΙΚΗ 16A ΚΑΜΠΥΛΗΣ B 3ka SH203T-B16
Κωδικός 203104397
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΙΚΗ 20A ΚΑΜΠΥΛΗΣ B 3ka SH203T-B20
Κωδικός 203104398
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο