Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
SKU
201202048
27,47 €
ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ COMPACT IP55 8A είναι διαθέσιμο για αγορά σε προσαυξήσεις των 1
ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ COMPACT IP55 8A
ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ COMPACT IP55 8A
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ (°C) | Από -25°C έως +45°C |
|---|---|
| IP - ΒΑΘΜΟΣ ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑΣ | IP55 |
| ΑΠΟΧΡΩΣΗ ΧΡΩΜΑΤΟΣ RAL | RAL 9010 |
| ΤΑΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ (Volt) | 230Vac |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΙΣΧΥΣ (WATT) | 1000W |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ | - |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ | EE701 |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ | 2012-EE701 |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | HAGER |
| ΥΛΙΚΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΕΝΤΑΣΗ | 8A |
| ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ | ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ |
| ΕΥΡΟΣ ΜΕΤΡΗΣΗΣ ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑΣ | 10/30 Lux |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση
Σχετικά Προϊόντα
ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ COMPACT IP55 16A ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟΣ
Κωδικός 201202049
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ COMPACT IP55 8A
Κωδικός 201202048
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ ΜΕΡΑΣ-ΝΥΧΤΑΣ 10Α ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΗ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑΣ ΓΚΡΙ
Κωδικός 207001210
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ ΓΙΑ ΚΩΔ 412623
Κωδικός 200613873
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
ΑΝΤ/ΛΑΚΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤ ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ ΕΕ100/171
Κωδικός 201202084
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΕΞΩΤ. ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ ΕΕ100/171
Κωδικός 201202085
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
Argus διακόπτης λυκόφως με χρονική καθυστέρηση Γκρι
Κωδικός 209431483
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΜ.ΠΟΡΤΕΣ RELAY ΥΠΕΡΥΘΡΩΝ ADS-AE AUT
Κωδικός 209217499
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ ΚΥΛ.ΜΕΤΑΛ. NPN 20m BR20M-TDTD AUT
Κωδικός 209217502
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ ΚΥΛ.ΜΕΤΑΛ. NPN 400mm BR400-DDT AUT
Κωδικός 209217503
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο