Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
SKU
201201920
33,54 €
ΡΕΛΕ ΔΙΑΦΥΓΗΣ AC 30mA 2P 40A είναι διαθέσιμο για αγορά σε προσαυξήσεις των 1
ΡΕΛΕ ΔΙΑΦΥΓΗΣ AC 30mA 2P 40A ΕΙΔ/22
ΡΕΛΕ ΔΙΑΦΥΓΗΣ AC 30mA 2P 40A ΕΙΔ/22
| ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΜΑΤΟΣ | 630A |
|---|---|
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΟ ΡΕΥΜΑ ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΜΑΤΟΣ | 6kA |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΟ ΡΕΥΜΑ ΔΙΑΡΡΟΗΣ (mA) | 30mA |
| ΒΑΘΜΟΣ ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑΣ (IP) | IP20 |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ | - |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ | CDC740H |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ | 2012-CDC740H |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | HAGER |
| ΤΡΟΠΟΣ ΣΤΕΡΕΩΣΗΣ | ΡΑΓΑ DIN |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΕΝΤΑΣΗ | 40A |
| ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ | 2 |
| ΕΙΔΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ | ΜΕ ΒΙΔΕΣ |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΤΑΣΗ ΜΟΝΩΣΗΣ | 500V |
| ΤΥΠΟΣ ΔΙΑΦΟΡΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ | AC |
| ΤΥΠΟΣ ΤΑΣΗΣ | AC |
| ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ | 30mA |
| ΤΥΠΟΣ ΡΑΓΟΥΛΙΚΟΥ | ΡΕΛΕ ΔΙΑΦΥΓΗΣ |
| ΑΡΙΘΜΟΣ ΠΟΛΩΝ | 2P |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση
Σχετικά Προϊόντα
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ LΕD GR-2000 ΧΑΜΗΛΟΥ ΠΡΟΦΙΛ 3.8W 2H
Κωδικός 200501393
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ GR-8/LEDS ΣΥΝΕΧΟΥΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ 12 LEDS 1.5H
Κωδικός 200500001
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ MLD-28D/W ΣΗΜΑΝΣΗΣ ΣΥΝΕΧ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ LEDS 3h
Κωδικός 200501559
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ U21 LED 70LM
Κωδικός 200606079
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ LED SAFELITE 2.7VA 2H IP42
Κωδικός 201000452
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΡΑΓΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΦΟΡΤΙΟΥ ΜΟΝΟΠΟΛΙΚΟΣ 25A SD201-25
Κωδικός 203105524
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΠΙΝΑΚΑΣ ΧΩΝΕΥΤΟΣ COSMOS 2x12M ΑΔΙΑΦΑΝΗ ΠΟΡΤΑ
Κωδικός 201205751
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΠΙΝΑΚΑΣ ΧΩΝΕΥΤΟΣ VOLTA 2x12M ΔΙΑΦ. ΠΟΡΤΑ
Κωδικός 201205777
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΡΕΛΕ ΔΙΑΦΥΓΗΣ AC 30mA 2P 40A
Κωδικός 201201920
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ LED 10W 3000K 720LM ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΛΕΥΚΟ/ΑΣΗΜΙ GAME IDEAL LUX
Κωδικός 226200996
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο