Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
SKU
200608408
25,43 €
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 25A 230V ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ 1NO + 1NC CX3 είναι διαθέσιμο για αγορά σε προσαυξήσεις των 1
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 25A 230V ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ 1NO + 1NC CX3
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 25A 230V ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ 1NO + 1NC CX3
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ | - |
|---|---|
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ | 412500 |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ | 2006-412500 |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | LEGRAND |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΕΝΤΑΣΗ | 25A |
| ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ | 1 |
| ΤΥΠΟΣ ΤΑΣΗΣ | AC |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΤΑΣΗ (V) | 250V |
| ΑΡΙΘΜΟΣ ΠΟΛΩΝ | 2 |
| ΠΛΑΤΟΣ ΣΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ | 17.5mm |
| ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ | CX3 |
| ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΠΑΦΩΝ | 1 NO + 1 NC |
| ΤΑΣΗ ΕΛΕΓΧΟΥ | AC 230V |
| ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΠΡΟΣΘΗΚΗΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ | ΝΑΙ |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση
Σχετικά Προϊόντα
ΡΕΛΕ ΞΗΡΗΣ ΕΠΑΦΗΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑΣΗ 7-24V DC ΑΣΥΡΜΑΤΟ AJAX
Κωδικός 230450161
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 16A 230V 1NO + 1NC CX3
Κωδικός 200608415
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 25A 230V 2NC CX3
Κωδικός 200608416
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 25A 230V 2NO + 2NC CX3
Κωδικός 200608417
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 25A 230V 4NC CX3
Κωδικός 200608419
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 25A 230V 4NO CX3
Κωδικός 200608418
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 25A 230V ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ 1NO + 1NC CX3
Κωδικός 200608408
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΒΑΣΙΚΟ KIT ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΠΙΝΑΚΑ EMDX 3 WITH NETATMO
Κωδικός 200650211
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
TELETECHNIKA RELAY DL-2RT 1X30A+1X16+DELAY 900-10-51
Κωδικός 208050013
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΡΕΛΕ ΕΝΤΟΛΗΣ ΠΧΤ 5Α 12/24AC/DC
Κωδικός 201202148
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο