Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
SKU
200605898
8,38 €
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΕ ΟΥΔΕΤΕΡΟ 6KA ΚΑΜΠΥΛΗΣ C 16Α L+N 2P TX3 είναι διαθέσιμο για αγορά σε προσαυξήσεις των 1
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΕ ΟΥΔΕΤΕΡΟ 6KA ΚΑΜΠΥΛΗΣ C 16Α L+N 2P TX3
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΕ ΟΥΔΕΤΕΡΟ 6KA ΚΑΜΠΥΛΗΣ C 16Α L+N 2P TX3
| ΒΑΘΜΟΣ ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑΣ (IP) | IP20 |
|---|---|
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ | - |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ | 403459 |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ | 2006-403459 |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | LEGRAND |
| ΤΡΟΠΟΣ ΣΤΕΡΕΩΣΗΣ | ΡΑΓΑ DIN |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΕΝΤΑΣΗ | 16A |
| ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ | 2 |
| ΕΙΔΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ | ΜΕ ΒΙΔΕΣ |
| ΤΥΠΟΣ ΤΑΣΗΣ | AC |
| ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ (Hz) | 50HZ |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΤΑΣΗ (V) | 230-400V |
| ΤΥΠΟΣ ΡΑΓΟΥΛΙΚΟΥ | ΑΥΤΟΜΑΤΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ |
| ΡΕΥΜΑ ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΣΗΣ | 6kA |
| ΚΑΜΠΥΛΕΣ | C |
| ΑΡΙΘΜΟΣ ΠΟΛΩΝ | L+N |
| ΠΛΑΤΟΣ ΣΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ | 36mm |
| ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ | TX3 |
| ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΠΡΟΣΘΗΚΗΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ | ΝΑΙ |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση
Σχετικά Προϊόντα
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ 6KA ΚΑΜΠΥΛΗΣ C 10Α 1P TX3
Κωδικός 200605888
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ 6KA ΚΑΜΠΥΛΗΣ C 16Α 1P TX3
Κωδικός 200605889
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ 6KA ΚΑΜΠΥΛΗΣ C 25Α 1P TX3
Κωδικός 200605891
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ 6KA ΚΑΜΠΥΛΗΣ C 63Α 1P TX3
Κωδικός 200605895
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΕ ΟΥΔΕΤΕΡΟ 6KA ΚΑΜΠΥΛΗΣ C 6Α L+N 2P TX3
Κωδικός 200605896
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΕ ΟΥΔΕΤΕΡΟ 6KA ΚΑΜΠΥΛΗΣ C 10A L+N 2P TX3
Κωδικός 200605897
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΕ ΟΥΔΕΤΕΡΟ 6KA ΚΑΜΠΥΛΗΣ C 16Α L+N 2P TX3
Κωδικός 200605898
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΕ ΟΥΔΕΤΕΡΟ 6KA ΚΑΜΠΥΛΗΣ C 20Α L+N 2P TX3
Κωδικός 200605899
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΕ ΟΥΔΕΤΕΡΟ 6KA ΚΑΜΠΥΛΗΣ C 25A L+N 2P TX3
Κωδικός 200605900
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΕ ΟΥΔΕΤΕΡΟ 6KA ΚΑΜΠΥΛΗΣ C 32A L+N 2P TX3
Κωδικός 200605901
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες