Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
SKU
200601916
13,74 €
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 25A 230V 2NO CX3 είναι διαθέσιμο για αγορά σε προσαυξήσεις των 1
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 25A 230V 2NO CX3
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 25A 230V 2NO CX3
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ | AC 230V |
|---|---|
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ | - |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ | 412523 |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ | 2006-412523 |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | LEGRAND |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΕΝΤΑΣΗ | 25A |
| ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ | 1 |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΤΑΣΗ (V) | AC 230V |
| ΠΛΑΤΟΣ ΣΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ | 17.5mm |
| ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ | CX3 |
| ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΠΑΦΩΝ | 2NO |
| ΤΑΣΗ ΕΛΕΓΧΟΥ | AC 230V |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση
Σχετικά Προϊόντα
ΡΕΛΕ 25A 230V ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ 2NO CX3
Κωδικός 200601915
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 25A 230V 2NO CX3
Κωδικός 200601916
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΗΛΕΚΤΡΟΝΟΜΟΣ 230V 25A 2NO ΑΘΟΡΥΒΟΣ
Κωδικός 201202224
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΗΛΕΚΤΡΟΝΟΜΟΣ 230V 40A 2NO ΑΘΟΡΥΒΟΣ
Κωδικός 201202228
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
TESYS 2P2R 20A 1A/1K 24V DC
Κωδικός 209408037
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
TESYS ΡΕΛΕ 2P+2R 20A/AC1 1A/1K 24VDC LC
Κωδικός 209408038
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 12A 2P/2R 24V DC
Κωδικός 209408126
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
ΡΕΛΕ TeSys D 12A 2P+2R 36VDC
Κωδικός 209408127
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
TESYS ΡΕΛΕ 2P2R.25A/AC1 1A/1K 220VDC
Κωδικός 209408133
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
TESYS 2P+2R ΡΕΛΕ AC1 32A1Α+1Κ DC110V
Κωδικός 209408201
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο