Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
SKU
200601915
18,65 €
ΡΕΛΕ 25A 230V ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ 2NO CX3
ΡΕΛΕ 25A 230V ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ 2NO CX3
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ | - |
|---|---|
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ | 412501 |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ | 2006-412501 |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | LEGRAND |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΕΝΤΑΣΗ | 25A |
| ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ | 1 |
| ΤΥΠΟΣ ΤΑΣΗΣ | AC |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΤΑΣΗ (V) | AC 230V |
| ΑΡΙΘΜΟΣ ΠΟΛΩΝ | 2 |
| ΠΛΑΤΟΣ ΣΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ | 17.5mm |
| ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ | CX3 |
| ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΠΑΦΩΝ | 2 NO |
| ΤΑΣΗ ΕΛΕΓΧΟΥ | AC 230V |
| ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΠΡΟΣΘΗΚΗΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ | ΝΑΙ |
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση
Σχετικά Προϊόντα
ΡΕΛΕ 25A 230V ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ 2NO CX3
Κωδικός 200601915
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 16A 230V 1NO + 1NC CX3
Κωδικός 200608415
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 25A 230V 2NC CX3
Κωδικός 200608416
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 25A 230V 2NO + 2NC CX3
Κωδικός 200608417
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 25A 230V 2NO CX3
Κωδικός 200601916
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 25A 230V 4NC CX3
Κωδικός 200608419
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Εξαντλημένο
Κατόπιν Παραγγελίας
Εξαντλημένο
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 25A 230V 4NO CX3
Κωδικός 200608418
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 25A 230V ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ 1NO + 1NC CX3
Κωδικός 200608408
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΡΕΛΕ ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ 1P ΑΘΟΡΥΒΟ ΜΕ ΧΡΟΝΟΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ
Κωδικός 200608399
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Περιορισμένο Απόθεμα
Παράδοση σε 2-10 ημέρες αναλόγως ποσότητας
ΡΕΛΕ ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ 230V 16A 1P
Κωδικός 200608401
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
Διαθέσιμο
Παράδοση σε 2-3 ημέρες